لوازم ضروری جهیزیه 8

لوازم ضروری جهیزیه 8

لوازم ضروری جهیزیه 8 : پرده

لوازم ضروری جهیزیه 8 : پرده یکی از اقلام چشمگیر جهیزیه است که سلیقه به خرج دادن در خرید و انتخاب آن می‌تواند در شیک به نظر رسیدن جهیزیه شما بسیار موثر باشد. پیشنهاد ما به شما این است که پیش از خرید پرده اقدام به خرید لوازم اصلی که شامل فرش و مبلمان می‌شود نمایید تا با خرید این لوازم تم اصلی منزل شما مشخص شود و به تناسب آن اقدام به خرید پرده مناسب نمایید. معمولاً افرادی که فضای منازل آنها کوچک و محدود می باشد سبک مینیمال را برای خانه‌های خود ترجیح می‌دهند.

لوازم ضروری جهیزیه 8

این افراد بهتر است از خرید پرده های سلطنتی با والان های تودرتو و طرح های شلوغ بر روی خود ممانعت به عمل ‌آورند. چرا که وجود چنین پرده‌ای در خانه های کوچک می تواند فضا را بسیار خسته کننده و آزار دهنده نماید. بنابراین پیشنهاد ما به این افراد این است که بهتر است اقدام به خرید پرده هایی با طرح های خلوت تر نمایند. مناسب ‌ترین والانی که برای این پرده ها می توانید تهیه نمایید والان های مدل پانچی میباشد. این والان ها علاوه بر این که دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ هستند از ظاهر شیک و مدرنی نیز برخوردار می باشند و می توانند به فضای منازل شما روح ببخشند.

چنانچه فضای منازل شما بزرگ است و شما اقدام به خرید مبلمان استیل نموده اید، بهتر است پرده هایی را برای منازل خود خریداری نمایید که دارای طرح و رنگ و لعاب خاصی بر روی خود می باشند. چراکه خرید پرده های ساده برای این نوع خانه ها می تواند فضا را بسیار بی‌روح و نچسب کند. در نتیجه دقت کنید که نوع پرده ای که برای محیط منازل خود خریداری می‌کنید تناسب خوبی با سایر المان های موجود در منزل شما داشته باشد.

لوازم ضروری جهیزیه 8

نکته مهم دیگری که در خصوص خرید پرده می توانیم به آن اشاره نماییم انتخاب رنگ پرده می باشد. به طور کلی پیش از خرید پرده بهتر است رنگهایی که به عنوان رنگ های مکمل رنگ مبلمان و فرش شما به شمار می‌روند را شناسایی نماید و در حین خرید پرده ای را خریداری نمایید که در این تم رنگی قرار داشته باشد تا نهایتاً با هارمونی مناسبی که از نظر رنگ در محیط منزلتان به وجود می آورید یک انتخاب دقیق و درست از پرده داشته باشید.

لوازم ضروری جهیزیه 8

نکته مهم دیگری که در خصوص خرید پرده می‌توانیم به آن اشاره نماییم یک دست بودن پرده ها می باشد. امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که اگر قرار است پرده ای را برای محیط منزل خود خریداری نمایند دیواری که پنجره بر روی آن قرار دارد را به صورت یک دست پرده بزنند تا موجب شوند این محیط یکدست تر و شیک تر به نظر برسد. شاید این موضوع از نظر هزینه ای فرد را متحمل پرداخت میزان هزینه بیشتری نماید. چراکه می بایست برای فضای بزرگتری پرده تهیه کند. اما از آنجایی که فضای به دست آمده یک دست تر و شیک تر است اغلب مردم این هزینه اضافی را می پذیرند و پرده های خود را به صورت یکدست خریداری می نمایند.

امروزه برای تولید والان پرده از پارچه های مختلفی نظیر پارچه کتان، پارچه مخمل، پارچه شانل و غیره بهره گرفته می شود. مناسب‌ترین گزینه ای که در بین این پارچه ها وجود دارد پارچه مخمل می‌باشد. چرا که این پارچه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و چنانچه به صورت مکرر مورد جستجو قرار بگیرد رنگ اولیه خود را از دست نمی‌دهد. اما پارچه های کتان پس از چند بار شستشو رنگ و لعاب اولیه خود را از دست می‌دهند و کهنه می شوند.

لوازم ضروری جهیزیه 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی