چرا باید از ما خرید کنید؟ دلایلی که موجب می‌شود تا ما با دیگر فروشگاه های اینترنتی متمایز شویم و موجب انتخاب ما توسط شما می گردد به شرح زیر می باشد:
ما مفتخریم جزو اندک فروشگاه‌های آنلاین می باشیم که با قیمت مناسب محصولات با کیفیت بالا و بسته بندی عالی در اختیار مشتریان محترم قرار می‌دهیم. از جمله مزیت هایی که ما را با دیگر فروشگاه ها متمایز می کند عبارتند از:

  1. شناخت درست نیازهای مشتری و نیاز سنجی آنها
  2. تحویل بسته های ارسالی در مدت زمان پایین
  3. تنوع در محصولات و امکان قدرت انتخاب دادن بیشتر به مشتریان
  4. پشتیبانی ۲۴ ساعته و پاسخگویی سریع
  5. بسته بندی مناسب و تضمین سالم رسیدن بسته های ارسالی به مشتریان گرامی
چرا باید از ما خرید کنید؟

چرا باید از ما خرید کنید ؟ مجموعه ما بر این باور است که مشتریان ما تنها با یک بار خرید کردن از ما به مشتریان ثابت تبدیل می شوند. چرا که پس از دریافت کالایی که از ما خریداری کرده‌اند و مقایسه کیفیت و قیمت ها با دیگر فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین متوجه می‌شوند که ما با کمترین سود بهترین کالا را به آنها ارائه می دهیم. این موجب می‌شود تا آنها به ما اعتماد کنند. همچنین ما با ارائه محصولات اورجینال این اطمینان را به مشتری می‌دهیم که از ما با اطمینان خرید کرده و کالای اصلی را دریافت نمایند. چرا که برخی فروشگاه های اینترنتی با ارائه ژورنال کالای اورجینال و سپس ارسال کالای فیک موجب از دست رفتن اعتماد مشتریان به خرید اینترنتی می شوند.

 

 

سایر مزایا

چرا باید از ما خرید کنید؟ از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی ما می‌توان به ارائه گارانتی معتبر و اصلی اشاره نمود که به همراه محصولات برای شما ارسال می گردند. همانطور که می دانید گارانتی یکی از فاکتورهای اساسی در خرید می باشد.مشتریان نیاز دارند تا مطمئن شوند محصولات با گارانتی به آنها ارائه می گردد. فروشگاه ما این اطمینان را به شما می دهد که به همراه محصولات برای شما گارانتی های معتبر را ارسال نماید. شما میتوانید پس از خرید در صورت نیاز از این گارانتی ها استفاده نمایید.

سایر موارد

از دیگر مواردی که می‌توان به آن اشاره نمود این است که ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که پس از دریافت وجه محصول توسط مشتریان حتما به آنها کالا را ارسال می نماییم. در دنیای کنونی و فضای مجازی متاسفانه افرادی هستند که اقدام به کلاهبرداری اینترنتی می نمایند. آنها پس از دریافت مبلغ محصول، کالایی را برای مشتریان ارسال نمی نمایند. اما ما این اطمینان را به مشتریان می دهیم که فروشگاه ما، فروشگاه دارای اصالتی بوده و حتماً پس از دریافت وجه توسط مشتریان به آنها کالای سفارش داده شده را ارسال می نماید.

چرا باید از ما خرید کنید؟

چرا باید از ما خرید کنید؟ از جمله مواردی که می‌توان برای حصول اطمینان مشتریان به آنها اشاره نمود پرداخت درب منزل در شهر تهران می باشد. همچنین فروشگاه ما دارای آدرس جهت مراجعه حضوری مشتریان گرامی نیز می باشد و مشتریان می‌توانند با خیال راحت از ما خرید نمایند. از دیگر مواردی که به آن می‌توانیم اشاره نمایم این است که شما می توانید قبل از اقدام به خرید محصول با ما مشاوره تلفنی کرده و ما جهت انتخاب هرچه درست تر شما به شما مشاوره رایگان ارائه می دهیم. به همین دلیل شما می توانید بهترین محصول را که متناسب با نیازتان باشد تهیه و خریداری نمایید.

منو اصلی