روش های پرداخت هزینه موارد زیر را شامل می شود: 

  • پرداخت در محل: یکی از روش های پرداخت هزینه پرداخت در محل می باشد که این نوع از پرداخت مختص مشتریان تهرانی می باشد. مشتریان عزیز تهرانی می‌توانند پس از ثبت سفارش خود در هنگام تکمیل فرایند سفارش گزینه پرداخت در محل را انتخاب نمایند. با انتخاب این گزینه به مشتریان عزیز تهرانی می‌توانند، وجه کالایی که سفارش داده اند را درب منزل پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که امکان پرداخت در محل فقط  برای مشتریان تهرانی فراهم می باشد.
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: این روش پرداخت برای تمامی مشتریان جهاز عروس فراهم است. چنانچه مشتریان در هنگام ثبت سفارش از این روش استفاده نمایند، فرآیند تکمیل و ارسال سفارش آنها تسریع خواهد شد. در نتیجه توصیه ما این است که مشتریان عزیز بعد از تایید سفارش از طرف کارشناسان فروش از این روش جهت پرداخت هزینه سفارشات خود استفاده نمایند. در این روش شما مشتریان عزیز از طریق درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب که در سایت جهاز عروس وجود دارد و از طریق پنل اینترنت بانک شخصی تان می توانید هزینه کالایی را که سفارش داده اید را بپردازید. مشتریان گرامی ذکر این نکته ضروری می باشد که پرداخت موفق مبلغ سفارش بدین معنی میباشد که فرآیند سفارش از سمت مشتری تکمیل شده و قطعی شده و دیگر نیازی نیست که مشتریان این موضوع را اطلاع دهند.
  • پرداخت از طریق کارت به کارت به شماره 6675-3427-1411-6362 بانک آینده به نام آقای محسن اکبروند.
روش های پرداخت هزینه

نحوه پرداخت اینترنتی ( روش های پرداخت هزینه )

کاربران گرامی می توانند سفارشات خود را از طریق درگاه اینترنتی جهازعروس و با همه کارتهایی که عضو شتاب هستند انجام دهند.

تقریباً اکثر بانک ها امروز عضو شتاب هستند. ولی معدود بانک‌هایی نیز مانند بانک مهر اقتصاد وجود دارند که هنوز عضو شتاب نیستند. در نتیجه شما از کارت های این بانک ها جهت پرداخت سفارشات خود نمی توانید استفاده نمایید. هنگامی که شما هزینه سفارش تان را به صورت آنلاین پرداخت کنید، مواردی از شما پرسیده می شود که پس از اینکه آنها را وارد و سپس دکمه تایید را بزنید، پرداخت صورت گرفته و نتیجه موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت به شما اعلام می گردد. این اطلاعات شامل موارد زیر می باشد:

  • شماره ۱۶ رقمی که روی کارت نوشته شده است.
  • رمز دوم یا رمز پویا
  • کد CVV2 که یک عدد سه یا چهار رقمی باشد که پشت و یا روی کارت بانکی شما نوشته شده است و یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی میباشد.
  • تاریخ انقضا: تاریخ انقضا هم روی اکثر کارت های بانکی نوشته شده است. 

منو اصلی