سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

حفظ حریم شخصی : فروشگاه اینترنتی جهاز عروس در جهت حفظ اطلاعات خصوصی و مخفی مشتریان خود اقدام به محافظت از آنان نموده است. جهاز عروس این تعهد را می‌دهد که تا جایی که در توانش میباشد از حریم خصوصی مشتریانش دفاع نماید و در جهت این امر اقدام به گسترش دادن تکنولوژی هایی که برای یک خرید مطمئن و ایمن نیاز است، نموده و در سایت خود از آنها استفاده می نماید. شما هنگامی که از فروشگاه اینترنتی جهازعروس استفاده می نمایید و کالایی را سفارش میدهید،  جهاز عروس اقدام به جمع آوری یک سری اطلاعات از شما می نماید که طبق این اطلاعات دریافتی از شما، سفارش را در کوتاهترین زمان و با هماهنگی از پیش به شما می ‌رساند.

حفظ حریم شخصی

علاوه بر این جهاز عروس در هنگام ثبت سفارش از شما یک سری اطلاعات آماری را جمع آوری می نماید که مرتبط به نرم افزار و سخت افزاری  است که شما از آن استفاده می نمایید. این اطلاعات به صورت خودکار توسط سایت جمع‌آوری می‌شوند که اطلاعاتی نظیر آدرس IP، زمان دسترسی، نوع Browser و حوزه اینترنتی تان می باشد. دلیل جمع آوری این اطلاعات توسط وبسایت جهازعروس این است که کیفیت سرویس دهی به مشتریان را بالا برده و نیز عملیات ثبت سفارش با کیفیت مطلوب تری برای مشتریان صورت پذیرد. وب‌سایت جهاز عروس از طریق راه هایی نظیر نظرسنجی ممکن است مبادرت به ارتباط برقرار نمودن با شما نماید. این امر به این منظور است که بتواند در مورد سرویس هایی که هم اکنون در این وبسایت ارائه می‌شود و نحوه عملکرد آنها و کیفیت شان از شما پرسش‌هایی را جویا شود.

سایت فروشگاه اینترنتی جهاز عروس لیست مشتریان خود را به اشخاص ثالث نمی فروشد.

اقدام دیگری که جهاز عروس انجام می‌دهد این است که صفحاتی از سایت را که بازدید شان نسبت به دیگر صفحات بالاتر بوده را شناسایی می نمایند و سپس با استفاده از این اطلاعات صفحه هایی را که دارای محبوبیت بیشتری بوده اند و بیشترین بازدید را داشته اند، شناسایی و در محتویات تبلیغاتشان از آنها استفاده می نمایند.

استفاده از کوکی ها

جهاز عروس برای شخصی سازی و نیز استفاده راحت تر و سریعتر از امکانات سایت، اقدام به استفاده از کوکی ها می نماید. حال ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که کوکی چیست؟ کوکی در واقع یک نوع فایل متنی می باشد که در آن یک سری اطلاعات وجود دارد که این اطلاعات به وسیله ی یک صفحه وب بر روی هارد دیسک سیستم شما قرار داده می شود. به طور مثال اطلاعاتی نظیر نام کاربری و رمز عبور شما درون کوکی ها نگهداری می شود و در مراجعه بعدی شما به وب سایت، در صورتی که دکمه ذخیره نام کاربری و رمز عبور را زده باشید، این اطلاعات از روی کوکی که روی سیستم شما ذخیره شده واکشی شده و به صورت خودکار درون فیلد ها قرار می گیرند. در نتیجه دیگرنیازی نیست شما فیلدهای مربوطه را پر کنید و با زدن دکمه ورود وارد پروفایل خود در وب سایت جهاز عروس می شوید .لازم به ذکر است که از طریق کوکی ها نمی توان اقدام به کارهایی نظیر اجرای برنامه یا ویروسی کردن سیستم نمود. همچنین اطلاعاتی که توسط کوکی ها در سیستم شما ذخیره می شوند به صورت یونیک هستند و تنها توسط همان وب سایت که کوکی را برای شما ذخیره نموده قابل خواندن می باشد. بنابراین با استفاده از کوکی ها میتوان در زمان صرفه جویی نمود. همچنین این امکان وجود دارد که شما استفاده از کوکی را پذیرفته و یا رد نمایید.

ارتباط مستقیم با کاربران

لازم به ذکر است که جهت ارتباط ما با شما مشتریان گرامی تنها مرجع رسمی که توسط ما مورد تایید می باشد پایگاه رسمی سایتمان یعنی www.jahazearoos.ir  می باشد. راه های ارتباط با ما از طریق پیج اینستاگرام و نیز وب سایت رسمی فروشگاه اینترنتی جهاز عروس و نیز ایمیل تایید شده فروشگاه ما به آدرس info@jahazearoos.ir  می باشد. شما مشتریان گرامی نیز جهت ارتباط با ما میتوانید از طریق ایمیلی که در سایت ذکر شده برای ما ایمیل ارسال نمایید. چگونه می توانید سوالات بیشتر تان را از ما بپرسید؟

شما مشتریان گرامی می توانید سوالات خودتان را در مورد سیاستهای حفظ حریم شخصی تان در هر ساعتی از شبانه روز از ما بپرسید و ما به شما این اطمینان را می دهیم که پاسخگوی شما خواهیم بود. شما برای ارسال سوالاتتان می توانید از بخش تماس با ما که در سایت موجود است، استفاده نمایید. همچنین جهاز عروس مشتاق شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما می باشد. در صورتی که احساس می کنید سایت ما نسبت به سیاست هایی که در این صفحه ذکر نمودیم، پایبند نیست، می توانید از طریق ارسال ایمیل و یا از طریق فرم تماس با ما این مشکل را با ما در میان بگذارید. ما تمام توان خود را برای رفع نواقص و مشکلات به کار خواهیم گرفت. فروشگاه اینترنتی جهاز عروس این الزام را برای خود دارد که حریم شخصی کاربران را رعایت و حفظ نموده و چنانچه تخلفی در این زمینه صورت پذیرد شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما وجود دارد این مشکلات را با ما در میان بگذارید.

منو اصلی