پروسه بازگشت کالا 5 روزه
ضمانت رضایت‌مندی

فروشگاه اینترنتی جهاز عروس همواره سعی خود را بر آن داشته تا موجب آسودگی و رفاه حال شما مشتریان عزیز گردد و در نتیجه چنانچه اتفاقی بیرون از پروسه پیش بینی شده پیش بیاید، این اتفاق را در صفحه قوانین بازگشت جهازعروس چک کنید و سپس با قسمت خدمات پس از فروش جهازعروس تماس حاصل فرمایید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که رضایت شما را به صورت صد در صدی جلب می نماییم و بازگشت کالا در صورت اینکه حق با مشتری باشد، حتما میسر است.

سامانه مرکز تماس جهاز عروس : ۰۲۱-۵۵۸۶۰۵۱۴ 

پست الکترونیکی : info@jahazearoos.ir

بازگشت کالا

قوانین بازگشت کالا جهازعروس

بازگشت کالا در جهاز عروس تنها در صورتی قابل قبول خواهد بود که این کالا حتما طی 5 روز پس از تحویل سفارش برگردانده شود و همچنین کد بازگشت کالا را به ما ارائه دهید. در نتیجه درخواست می‌کنیم که شما از طریق برقراری تماس تلفنی با جهازعروس کد بازگشت تان را دریافت نمایید. بدون این که این کد را دریافت کنید از بازگرداندن کالا جداً خودداری فرمایید. شرایط بازگرداندن کالا خریداری شده از ما به صورت زیر می باشد:

  • محصول به جز در موارد ضروری استفاده نشده باشد.
  • محصول به جز در موارد ضروری بسته بندی اش باز نشده باشد.
  • آسیبی در نتیجه استفاده غلط کاربر به وسیله ایجاد نشده باشد.
  • کالای سفارش داده شده به همراه کارتون و تمامی لوازمات جانبی و فاکتور مرجوع گردد.

اتفاق‌هایی که ممکن است پیش بیاید:

  • اشکالات ساختاری یا فنی در کالایی که خریداری نموده اید.
  • عدم تطابق اطلاعات درج شده در سایت یا پیج با کالایی که به شما تحویل داده شده است.
  • آسیب هایی که ممکن است در نتیجه حمل و نقل کالا به کالا وارد شده باشد.

فرایند بازگردانی یک کالا در مواردی که کالا دچار مشکلات ساختاری یا فنی می باشد:

فروشگاه جهاز عروس تمام سعی خود را بر آن داشته که کالایی که برای شما ارسال می کند فاقد هرگونه ایراد و مشکلی باشد. چنانچه کالایی که از ما خریداری کرده‌اید کالای برقی بوده و ممکن است بنا به دلایلی دچار مشکل شود، به همین خاطر نیاز به چند روز فرصت برای تست فنی دارد. در هر حال اگر کالایی که شما خریداری نموده اید دارای اشکال ساختاری و فنی باشد، از تحویل آن اجتناب کنید تا کالا به جهاز عروس مرجوع گردد. سپس از طریق تماس تلفنی با کارشناسان جهازعروس این موضوع را مطرح کنید تا آنها بتوانند مشخصات شما و مشخصات کالا را به همراه مشکل مربوط به کالا ثبت نمایند و در اسرع وقت درصدد رفع آن و ارسال مجدد کالای سالم به شما برایند.

پس از چک نمودن مشکل از طریق کارشناسان ما و تاییدیه از سوی آنها، شما این امکان را دارید که کالایی که خریداری نموده اید را تعویض کرده و یا مدل دیگری را انتخاب نمایید. کالایی که مرجوع می کنید می بایست در بسته بندی اولیه خود به همراه تمامی لوازم جانبی و فاکتور مرجوع گردد. همچنین ذکر این نکته ضروری است که مسئولیت کالایی که مرجوع شده تا زمانی که به دست جهاز عروس برسد به عهده مشتری می باشد. بنابراین جهت ارسال کالای مرجوعی با کارشناسان جهاز عروس مشورت نمایید. چنانچه احتیاج به استرداد هزینه بود از زمانی که شما کد بازگشت کالا را از جهاز عروس دریافت نمودید ظرف ۴۸ ساعت بعد به حساب شما مبلغ آن واریز خواهد شد. همچنین چنانچه مشتری کالایی را که مشخص است معیوب است را دریافت نماید مشکلات و مسئولیت خرابی به عهده خود مشتری خواهد بود.

عدم تطابق اطلاعات درج شده در سایت با کالای تحویل شده

چنانچه کالایی که شما دریافت نموده اید با اطلاعاتی که در سایت ثبت شده مغایرت دارد، می توانید این کالا را مرجوع یا تعویض نمایید. در چنین موردی چنانچه اختلافات موجود بدون باز کردن پلمپ قابل مشاهده باشد، مشتری می‌بایست از باز کردن کالا خودداری نموده و کالا را به صورت پلمپ برای ما باز گرداند. ولی اگر این عدم تطابق از روی ظاهر قابل تشخیص نیست، مشتری می تواند پلمپ را باز نماید. اگر چنین اتفاقی برای شما مشتری گرامی بیفتد، ابتدا می بایست پیش از اینکه 5 روز کاری از تحویل کالا به شما بگذرد، از کارشناسان ما کد بازگشت کالا را دریافت نمایید.

چنانچه شما کالا را از بسته بندی خارج نمایید و استفاده کنید و همچنین کد بازگشت کالا را بعد از 5 روز از ما بخواهید، جهاز عروس مسئولیتی در این قبال عهده دار نمی باشد. همچنین در تمامی موارد عدم تطابق اطلاعات سایت درج شده در سایت با کالایی که دریافت نموده اید، هزینه‌های مربوط به بازگردانی و حمل و نقل به عهده جهاز عروس میباشد. چنانچه نیاز به استرداد هزینه کالا میباشد، از زمانی که شما کد بازگشت کالا را دریافت نموده اید ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری تمام وجه به حساب شما واریز می گردد.

فرایند بازگردانی در مورد آسیب هایی که ممکن است از حمل و نقل کالا به وجود آید

به دلیل اینکه بسته بندی مرسولات مربوط به شرکت کاملا استاندارد و ایمن می باشد و از شرکتهای معتبر جهت حمل و نقل کالا ها استفاده میگردد،  در نتیجه آسیب هایی که فیزیکی بوده و از حمل و نقل کالا ناشی می‌شود را شرکت حمل و نقل عهده دار خواهد بود و جهاز عروس فقط چنانچه آسیب از طرف شرکت حمل و نقل تایید گردد، جبران خسارت خواهد نمود. موارد این چنینی می بایست ظرف مدت ۲۴ ساعت بعد از اینکه کالا به شما تحویل داده شد،  به قسمت خدمات پس از فروش جهاز عروس اعلام گردد و کالای تحویل شده به همان صورت همراه با فاکتور و نیز صورت جلسه شرکت حمل و نقل کالا مرجوع گردد. چنانچه مرسوله دریافتی دارای آسیب قابل مشاهده باشد، شما این امکان را دارید که آن را تحویل نگیرید و به این ترتیب این کالا به جهاز عروس بازگردانده می‌شود.

 

منو اصلی